شمع

هدیه ای هوشمندانه

جار اقیانوس
حتما برای شما هم‌پیش آمده که برای هدیه دادن به دوستانتان به مناسبت تولد یا هر مناسبت دیگری حسابی گیج شده باشید و نتوانید به درستی تصمیم بگیرید که چه چیزی مناسب هدیه دادن است؟! 
 
آیا تا به حال شمع را به عنوان هدیه به کسی داده اید؟ 
از آنجاییکه شمع ها به علاوه ی جنبه ی زیبایس جنبه ی معنوی هم دارد افراد خاصی هستند که شمع را بعنوان هدیه انتخاب می‌کنند، این گونه افراد به روح و سلامت روان و همچنین به آرامش خود اهمیت زیادی می دهند و معمولا این افراد از اقتدار درونی و عزت نفس بالایی برخوردار هستند و سرشار از انرژی مثبت و انرژی شکرگزاری هستند به طوریکه وقتی وارد منزل این افراد می شوید یا اینکه با آنها هم‌صحبت می شوید به آرامش ژرفی که در کلام و وجود آنها جاریست پی می برید. به اصطلاح به این افراد "کاریزماتیک" گفته می شود که تعداد آن ها زیاد نیست. اگر بیشتر به زندگی آنها دقت کنید متوجه روح بزرگ آنها می شوید. شمع ها از اجزای لاینفک زندگی و روزمره ی این افراد هستند آنها اهمیت و انرژی شمع را درک کرده اند و متوجه آرامش درونی خود هنگام روشن‌کردن شمع شده اند. 
 
آیا شما هم از این قشر هستید؟ 
 
اگر از طرف اینگونه افراد شمع را بعنوان هدیه دریافت کروید مطمئن باشید که سلامت روح و روان و همچنین آرامش شما برای آنها بسیار با ارزش است. 
شما هم می‌توانید به روح خود و آرامش عزیزانتان اهمیت دهید و شمع را که ارزش معنوی بسیار زیادی دارد تقدیم دوستانتان کنید. غیراز ارزش معنوی و بعد زیبایی شمع، چند دلیل دیگر برای انتخاب آن برای هدیه ای هوشمندانه وجود دارد: 
 
همه کاره هستند
می توان آنها را برای اهداف مختلف روشن کرد مانند ایجاد فضایی رمانتیک، استراحت پس از یک روز طولانی، یا اضافه کردن ظرافت و زیبایی به دیزاین اتاق یا منزل. 
شمع ها مقرون به صرفه هستند و شما می‌توانید شمع متناسب با بودجه تان را تهیه کنید. 
ماندگاری بالایی دارند، یک شمع با کیفیت و با *ساعت سوخت بالا* می تواند ساعت ها و یا حتی روزها دوام بیاورد. بنابراین هدیه ای ست که گیرنده ی آن برای مدت طولانی از آن لذت خواهد برد. 
به علاوه آنها سازگار با محیط زیست هستند، بسیاری از شمع ها از مواد طبیعی و با کیفیت ساخته شده اند. پس برای کسانی که نگران محیط زیست هستند انتخاب خوبی است. 
اگر به دنبال هدیه ای از هر جهت کامل هستید و اگر‌ می‌خواهید همیشه خاص باشید و در یاد عزیزانتان بمانید شمع یک گزینه ی عالی است.

انواع محصولات شمع ایمپریال

در مدل ها و رنگ های متفاوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *