شمع و معجزاتش

شمع و رشد روانی

شمع و رشد روانی

روشن کردن شمع ها باعث بالا رفتن تمرکز برای انجام یک کار و یا هدف خاصی می شود. خیره شد به شعله ی شمع ساده ترین و در عین حال شاید معنوی ترین شکل مدیتیشن است، و در حالت تغییر یافته ی هشیاری، ممکن است به طور کاملا ناخودآگاه راهبردها و راه حل هایی را برای موانع به ظاهر غیرقابل عبور با استفاده از خرد شهودی که در زیر قسمت هشیاری مغز نهفته است، کشف کنید.

با توجه به تجربیات برخی از افراد و استادان معنویت عمل روشن کردن شمع هنگام غروب آقتاب و نشستن در تاریکی باعث آرام شدن و خالی شدن ذهن و همچنین فرار از دنیای مادی می شود . گفته شده هرکس در هر حالی که زیر نور شمع نشسته است، به خواب عمیقی فرورفته و وارد یک حالت مراقبه ی طبیعی خود به خودی شده است. اگر می خواهید چنین آرامش بی مثالی را تجربه کنید، فقط کافی ست یک شمع روشن کنید، رنگ و اندازه ی آن اهمیتی ندارد. *مدیتیشن شمع* شامل تمرکز روی شعله، حذف افکار و اعمال آگاهانه می شود. در این مراقبه ابتدا به ذهن ناخودآگاه خود اجازه دهید بدون حواس پرتی شما را به جایی که می خواهد ببرد اکنون زمان آن رسیده که فقط نظاره گر افکار خود باشید، مقاومت در برابر ذهن باعث از بین رفتن آرامش و تمرکز شما در این عمل می شود پس صبور باشید و بدون هیچ گونه اصرار و مقاومتی اجازه دهید ذهن خودش آرام شود در این صورت است که تمام افکار و صداهای ذهن شما خاموش می شوند.
توصیه می شود عمل مدیتیشن با شمع را در هنگام عصر انجام دهید زیرا مدیتیشن در عصر استرس های روز و افکار مزاحم را از بین می برد. به طوریکه خواب عمیقی شما را در بر می‌گیرد و به ذهن شما اجازه می دهد خلاقانه تر به سمت اهداف و رویاهایتان گام بردارید و همچنین باعث بیدار شدن شهود شما و در نتیجه الهام گرفتن از طبیعت می شود.
چنانچه در قسمت قبل گفته شد، اندازه و اشکال شمع ها در عمل مدیتیشن اهمیتی ندارند، اما چیزی که حائز اهمیت است نوع شمع است که ما به شما *شمع های معطر* و *جارهای معطر شیشه ای* را پیشنهاد می کنیم، زیرا شمع های معطر برای مدیتیشن تداعی کننده ی رویاها و یا خاطرات هستند و باعث می شوند شما بهتر و عمیق تر با شهود خود ارتباط بر قرار کنید.
یکی دیگر از تاثیرات *مدیتیشن با شمع* افزایش سطح آگاهی ست که در آن همه ی حواس به طور کاملا طبیعی باهم ادغام می شوند و در نتیجه باعث ایجاد تمرکز بالا در افراد می شود. پس از آن شما معمولا نمادها و نشانه هایی را می بینید که در رویا تجربه کرده اید یا برای شما معنادار هستند و این نشانه ها ممکن است کلیدهایی برای مسیرهای آینده ی شما باشند.
 
 

انواع محصولات شمع ایمپریال

در مدل ها و رنگ های متفاوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *