شمع و معجزاتش

شمع و سیاره ها

شمع و سیاره ها

آیا می دانید که هریک از روزهای هفته توسط یک سیاره ی خاص اداره می شود و هر سیاره بر مسائل خاصی تاثیر می گذارد؟ در این مقاله می پردازیم به روزهای هفته و سیاره های مربوط به آن و همچنین به شما خواهیم گفت در کدام روز هفته چه شمعی و چه نیتی را در نظر بگیریم.
شروع مراسم شمع سوزی در روزی از هفته که توسط سیاره ای که بر آن موضوع مرتبط است تاثیر می گذارد بعنوان مثال تقریبا همه با این عقیده آشنا هستید که سیاره ی زهره بر عشق و سایر امور قلبی تاثیر می‌گذارد بنابراین آیین های مربوط به عشق، رابطه ی جنسی و ازدواج می تواند از روز جمعه آغاز شود تا ارتعاشات سیاره ی زهره به آن اضافه شود. به خاطر داشته باشید که مانند همه چیز هر سیاره دارای ویژگی های مثبت و منفی ست.
حتما سوالی در مورد اینکه چه ساعتی در روز می توان شمع مربوط به همان روز و نیت را روشن کرد باید بگوییم از طلوع خورشید تا غروب اما از آنجایی که طلوع خورشید بسته به موقعیت جغرافیایی متفاوت است نمی توان نمودار دقیقی را ارائه داد که مربوط به ساعت ۷صبح، ۲ظهر، یا نیمه شب باشد. بنابراین تنها چیزی که حائز اهمیت است قدرت ذهن شما ست که بیشترین تاثیر را دارد و اگر این انرژی می تواند به بهترین وجه در یک ساعت مشخص شده در هر روز هدایت شود چه ساعت ۷صبح قبل از رفتن به سرکار باشد چه ۲بعدازظهر که خانه خلوت است و چه ۱۱شب که فرد آرام است و برای خواب آماده است. هرزمان که ذهن شما آرام بود و تمرکز کافی داشتید این بهترین ساعت برای تلاش شماست پس خود را درگیر ساعت دقیقی در روز برای شمع سوزی نکنید.

 
 

انواع محصولات شمع ایمپریال

در مدل ها و رنگ های متفاوت

شمع ها را در اطراف آتشدان یا شومینه قرار دهید تا فضایی گرم و دلپذیر ایجاد کنید.
شمع ها را در فضای باز به عنوان بخشی از دکوراسیون جشن ها و مراسم استفاده کنید.
با استفاده از شمع ها می توانید فضایی گرم، دلپذیر و آرامش بخش در فضای باز ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *