دسته‌بندی نشده, شمع

نحوه استفاده از جادوی شمع برای تجلی، شفا و موارد دیگر

نحوه استفاده از جادوی شمع برای تجلی، شفا و موارد دیگر

نحوه استفاده از جادوی شمع برای تجلی، شفا و موارد دیگر

 
 
چند بار بعد از یک روز طولانی و پر استرس به خانه برگشته اید، در اتاق خواب خود شمعی روشن کرده اید و بلافاصله کمی بیشتر احساس آرامش کرده اید؟ به احتمال زیاد، چند بار. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که شاید، در پشت این آیین روشن کردن شمع و تنظیم مجدد حال و هوای فضای شما، کمی جادو وجود داشته باشد؟
 
ممکن است این یک تمرین داستانی باشد، اما گنجاندن جادوی شمع در روال روزمره شما در واقع بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. در واقع، ممکن است در حال حاضر بدون اینکه بدانید کمی جادوی شمع انجام می دهید. از اصول اولیه جادوی شمع گرفته تا معانی پشت هر رنگ، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد ساخت اولین مراسم شمع و (به معنای واقعی کلمه) شعله ور کردن سفر جادویی شمع بدانید، وجود دارد.
 
شمع ها از عصر حجر به عنوان ابزاری در مراسم معنوی مورد استفاده قرار می گرفتند و تا به امروز توسط الهیات بی شماری مورد استفاده قرار می گیرند. 
برای تمرین‌کنندگان جادو، از شمع‌های مختلف برای انواع مراسم، و طلسم‌ها استفاده می‌شود – که همگی قدرت فراخوانی (یا دفع) انرژی‌ها، آرزوها و اهداف مثبت و منفی و موارد دیگر را دارند. سارا پاتر، تاروت‌خوان، مدیوم و روان‌شناس حرفه‌ای می‌گوید:
 «چیزی که من در مورد جادوی شمع دوست دارم این است که راهی برای متمرکز کردن قصد شماست. 
«شما واقعاً به هیچ چیز خارج از خودتان نیاز ندارید تا جادو اتفاق بیفتد. اما وقتی این ابزارها را داریم، این نیات را تقویت می‌کند، از ما حمایت می‌کند، چیزی به ما می‌دهد که روی آن تمرکز کنیم... شمع وسیله ای جادویی برای رسیدن به نیت می‌شود
 
هر زمان که از شمع برای مدیتیشن، آشکارسازی یا تعیین قصد و هدف استفاده می کنید، این یک جادوی شمع است. با این حال، از نظر شیوه‌های جادوگری سنتی، جادوی شمع زمانی است که شمع ابزار اصلی شما برای انجام یک طلسم می‌شود. این که چگونه این طلسم را انجام دهید، البته به شما بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *