استفاده از رنگ شمع روز های هفته، یک انتخاب عالی

 

روشن کردن شمع با هر طرح و رنگی می تواند گرما بخش منزل شما باشد.

 اصولا؛ شمع ها تنها برای جلوه دادن به دکوراسیون ها به کار نمی روند و فواید شمع را نمی توان به خواص نور آن محدود دانست.

 

از قدیم الایام شمع ها از جایگاه ویژه ای در مراسمات ما برخوردار بوده اند؛ که این مورد می تواند یک سند به عنوان اثر بخش بودن شمع عنوان شود.

چرا که اساس جهان، انرژی است، هر المان کوچکی که در منزل به کار میبرید یک انرژی و یک مسیر جدید است که می تواند روحیات شما را دگرگون کند.

اگر علاقمند به،  به کار بردن رنگ شمع روز های هفته در منزلتان هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا رنگ های منتسب هر روز هفته را بشناسید و با انرژی شمع های رنگی در هر روز آشنا شوید.

معرفی رنگ شمع روز های هفته

 

  1. روز شنبه، روز آغاز و برنامه ریزی

در علوم ستاره شناسی روز شنبه را منتسب به سیاره کارما یعنی زحل میدانند.

رنگ این روز سیاه است، بنابراین شمع مشکی می تواند انتخاب جالبی باشد وانرژی یک هفته قدرتمند را برای شما فراهم کند.

 

  1. روز یکشنبه، روز درخشیدن

این روز را به خورشید منتسب می دانند از آنجایی که خورشید با نور و گرما همراه است می توان گفت شمع زرد و طلایی می تواند هماهنگ ترین انرژی را با این روز داشته باشد.

 

  1. روز دوشنبه، روز تقویت احساسات

معمولا ماه را با احساسات انسان مرتبط می دانند، در روز دوشنبه می توانیم با شمعی به رنگ سبز و یا آبی احساسات خود را تقویت کنیم و با این روز هماهنگ شویم.

 

  1. روز سه شنبه، روز عمل

اکنون که در اواسط هفته هستیم نیاز است که انرژی خود را برای ادامه هفته شارژ کنیم، قرمز رنگ منتسب به سیاره مارس، یعنی سیاره قدرت و نیرو است.

شمع قرمز در این روز می تواند بهترین رنگ شمع روز های هفته باشد که انتخاب میکنید؛ چرا که انرژی شما را دو چندان میکند.

 

  1. روز چهارشنبه، روز سود

این روز منتسب به سیاره عطارد است، عطارد سیاره تجارت و ذهن ماست.

استفاده از شمع سبز در این روز می تواند بر روی تمرکز ذهنی شما اثر بگذارد و آن را تقویت کند.

شمع سبز سلامتی را بهبود می دهد و موجب جذب ثروت می شود.

 

  1. روز پنج شنبه، روز برداشت و برکت

در آخرین روز کاری هفته، می توانید نتیجه کار خود را برداشت کنید این روز منتسب به سیاره مشتری، یعنی سیاره شانس است.

رنگ شمع منتسب به این سیاره زرد است.

 

  1. روز جمعه، روز یاری خویشتن

اصولا روز جمعه روز فراغت ماست، می توانیم در این روز بیش از سایر روز ها به خودمان و علایق مان بپردازیم.

شمع سفید روشن کنیم و ذهنمان را از هر آنچه که در کل هفته بر ما گذشته رها کنیم و بدین ترتیب،آرامش از دست رفته را برگردانیم.

روز جمعه منتسب به سیاره عشق و زیبایی، ونوس است.

چرا استفاده از رنگ شمع روز های هفته اهمیت دارد؟

 در جهانی که حتی اشیا نیز از خود انرژی و فرکانس ساطع میکنند؛ تاثیر پذیرفتن از نیروی حاکم یک امر اجتناب ناپذیر است.

اگرچه نمی توانیم تمام حرکاتمان را با انرژی های جهان هماهنگ کنیم اما تنها چندین قدم کوچک در راستای این انرژی ها می تواند شانس ما در هر حوزه ای را چند برابر کند.

حال که خداوند مهربان، همچین نعمت فوق العاده ای در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم با استفاده از آن خواسته هایمان را واقعیت ببخشیم چرا از آن به بهترین شکل استفاده نکنیم؟!

استفاده از عناصر مختلف طبیعت از آسان ترین راه ها برای هماهنگ شدن با جریان انرژي است. اللخصوص که این عناصر را کنار هم استفاده کنیم.

همانطور که می دانید شمع ها ۴ عنصر اصلی جهان را یکجا در خود دارند و میتوانند به صورت شگفت انگیزی شما را با انرژی طبیعت هماهنگ کنند.

عنصر خاک موجود در شمع، شما را به مادر ما زمین اتصال میدهد، با اتصال به زمین تمام انرژی های منفی از شما خارج می شود و به عمق می رود.

عنصر آب موجود در شمع، شما را به آرامش آسمان مرتبط میکند و عنصر هوای حاصل از سوختن شعله، شما را با انرژی فعال باد، همراه میکند.

و درآخر خود شعله شمع وجود شمارا گرم میکند و تاریکی ها و انرژی های منفی را می سوزاند.

اما چه اصراری است که حتما رنگ شمع روز های هفته را به درستی رعایت کنیم؟

علت این امر همانطور که عنوان شد، به انرژی هر روز هفته باز میگردد، برای اینکه بین روز های هفته و انرژی شمع تعادل ایجاد شود و انرژی ها توسط یکدیگر تقویت شوند، از شمع هایی با رنگ یکسان استفاده میکنیم.

همچنین، از آنجایی که هدف ما از روشن کردن شمع تنها زیبایی آن نیست، می بایست اصول مربوط به ویژگی های هر رنگ شمع رعایت شود تا بتوانیم از رنگ شمع نتیجه دلخواه مان را دریافت نماییم.

سوالات متداول رنگ شمع روز های هفته

 ۱-آیا شمع صورتی منتسب به روز خاصی از هفته است؟

در رابطه با شمع صورتی در مقاله صحبت نشد، اما می توان گفت این رنگ نمادی از عشق و احساسات و زنانگی است بنابراین می توان آن را با روز جمعه که منتسب به ونوس است؛ مرتبط دانست.

 

۲-آیا می توان از دو رنگ شمع برای یک روز استفاده کرد؟

استفاده از رنگ شمع های مختلف محدودیت خاصی ندارد،اما اگر قصد دریافت انرژی مشخصی را دارید؛ روشن کردن شمع همرنگ با آن انرژی در روز خودش می تواند موثر تر باشد.

در کل می توان گفت حتی گاهی استفاده از شمع ها با رنگ های مختلف می توانند انرژی یک دیگر را تقویت کنند.

شمع های لیوانی عطری از برند شمع ایمپریال

نتیجه گیری

اگر قصد دارید از رنگ شمع روز های هفته برای جذب خواسته هایتان و تقویت انرژی استفاده کنید؛ حتما از شمع های با کیفیتی استفاده کنید که برای چشم مشکل ایجاد نمیکنند؛ چرا که شمع بی کیفیت می تواند باعث اشک چشم شود.

مجموعه شمع ایمپریال به عنوان اولین برند شمع فعال در ایران با بیش از ۳۰۰ طرح شمع با کیفیت بالا در خدمت شماست تا شمع های مورد نیاز شما را با قیمت مناسب به صورت اینترنتی و از سایر راه های ارتباطی، خدمت شما ارائه دهد.

در صورت تمایل می توانید از بین طرح و رنگ های شمع موجود در سایت تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟