شمع قلمی ایمپریال بدون اشک و دود

توضیحات شمع قلمی ایمپریال

زمان روشنایی شمع قلمی 20 سانت 8 ساعت

زمان روشنایی شمع قلمی 30 سانت 12 ساعت

زمان روشنایی شمع قلمی 50 سانت 24 ساعت

جعبه های شمع قلمی 20 سانت به صورت 12 عددی هستند 

جعبه های شمع قلمی 30 سانت به صورت 12 عددی هستند

جعبه های شمع قلمی 50 سانت به صورت 6 عددی هستند

حداقل خرید برای هر یک از شمع های قلمی، 1 جعبه می باشد.

 می توانید رنگ های مختلف در یک جعبه از یک سایز را انتخاب نمایید.

برای مثال : 3 (رنگ قرمز) + 3 (رنگ سفید) + 6 (رنگ آبی)

در صورت انتخاب تعداد کمتر از یک جعبه فرایند خرید تکمیل نمی شود.

قلمی 50 سانتورود

قلمی ۲۰ و ۳۰ سانت متالیک

قلمی 20 و 30 سانت مات

شمع مدل قلمی ایمپریال

شمع قلمی قدیمی ترین و پر استفاده ترین مدل شمع است.این مدل شمع تاریخچه ای بسیار دیرینه دارد و تقریبا از ابتدای پیدایش شمع ها این مدل بوجود آمده است.در گذشته و زمانی که هنوز امکانات روشنایی مثل امروزه وجود نداشت، شمع یکی از وسایلی بود که برای ایجاد روشنایی استفاده می شد و به راحتی در هر جای خانه که نور نبود، با روشن کردن یک شمع کوتاه یا بلند آن محیط نورانی می شد.اما پس از توسعه ی امکانات، امروزه نیاز اساسی به شمع، به عنوان ابزاری برای روشنایی، حس نمی شود.امروزه از شمع قلمی برای تزئینات و زیبایی و یک نماد از روشنایی و گرما استفاده می شود.

خرید شمع قلمی سفید از برند شمع ایمپریال
خرید شمع قلمی زرد از برند شمع ایمپریال
خرید شمع قلمی ۵۰ سانت سبز روشن از برند شمع ایمپریال
شمع قلمی سفید برای تزیین سفره عقد از برند شمع ایمپریال

شمع قلمی ایمپریال مناسب برای تزئینات:

معمولا در مکان هایی مانند رستوران ها، کافی شاپ ها و بخصوص تالار های برگزاری مراسم های مختلف و بسیاری از این قبیل مکان ها که فضایی برای گذراندن لحظاتی دل انگیز و مفرح و گرد هم آمدن افراد است، تزئینات و دکور از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. به دلیل آن که هرچه محیط زیباتر و چشم نواز تر باشد، افراد از حضور در آن مکان بیشتر لذت می برند.در نتیجه اگر می خواهید تالار یا هر محیطی که مد نظرتان است را شمع آرایی کنید، شمع قلمی می تواند یک ابزار دکوری بسیار زیبا و کارآمد برای شما باشد.

مزایا و ویژگی های شمع قلمی ایمپریالشمع قلمی ایمپریال دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی است که باعث می شوند این مدل که برای تزئینات بسیار پر کابرد و مناسب باشد.می توان گفت در تمامی تزئینات، مربوط به هر مناسبتی و در هر خانه ای استفاده می شود.در ادامه به تعدادی از ویژگی های منحصر به فرد این شمع اشاره می کنیم.به صرفه و استفاده راحتشمع قلمی براحتی قابل استفاده است. می توانید آن را تنها با یک شمعدان کوچک روی میز خود قرار دهید و از زیبایی و روشنایی آن لذت ببرید.این مدل نسبت به بقیه محصولات شمع ایمپریال، بسیار به صرفه تر و ارزان تر است. در نتیجه اگر بخواهیم فضای زیادی را با شمع تزئین کنیم یا تعداد میز های زیادی را شمع آرایی کنیم، شمع قلمی گزینه ای بسیار مناسب است.همچنین این مزیت باعث می شود که بتوانید در کنار هر مدلی که دوست دارید، چند شمع قلمی هم قرار دهید.

رنگ و سایز

این مدل دارای 18 رنگ است که باعث می شود بتوانیم با ترکیب رنگ های مختلف و قرار دادن چند شمع کوتاه و بلند با رنگ های متضاد یا مکمل هم در کنار یکدیگر، هر محیطی را زیبا و چشم نواز کنیم.

رنگ های شمع قلمی متالیک و مات هستند. رنگ های متالیک (طلایی، نقره ای، صدفی و برنزی) که به تازگی به این مجموعه اضافه شده اند، در 2 سایز 20 سانت و 30 سانت قابل سفارش اند.رنگ های شمع های قلمی با رنگ های بکار برده شده در مدل های استوانه ای کلاسیک و شمع شناور روی آب ایمپریال کاملا یکسان است.

این مزیت باعث می شود بتوان این شمع را در کنار هر یک از مدل های دیگر شمع ایمپریال قرار داد و تزئینات زیبایی را به وجود آورد.

شمع قلمی مات ایمپریال دارای 3 سایز با ارتفاع 20، 30 و 50 سانتیمتر می باشد.

با استفاده از این 3 سایز و از کنار هم قرار دادن آن ها در رنگ های مختلف میتوان به راحتی چیدمانی زیبا به وجود آورد.

شمع قلمی آبی روشن از برند شمع ایمپریال

کیفیت و زمان روشنایی بالا بدون اشک و دودهمانطور که می دانید شمع ایمپریال تمامی محصولات خود را با استفاده از فیتیله و پارافین درجه یک تولید می کند.این باعث می شود که علاوه بر این که شمع قلمی ایمپریال اشک و دود نداشته باشد، زمان روشنایی آن نیز به میزان قابل توجهی بالا باشد.زمان روشنایی به این صورت است که شمع قلمی کوتاه سایز 20 سانت 8 ساعت، سایز متوسط آن که 30 سانت است 12 ساعت و سایز بزرگ آن که 50 سانت می باشد 20 الی 24 ساعت به شما روشنایی دهد.که این زمان روشنایی برای مراسم هایی چون عروسی نامزدی و تولد مناسب است و این اطمینان را می دهد که اواسط مجلس شمع ها خاموش نمی شوند و نیاز به تعویض آن ها نیست.این مزیت مهم باعث می شود که اگر از این شمع در یک مجلس و میهمانی رسمی با دکوری شیک بخواهید استفاده کنید، دیواره های شمع نریزد و نمای زیبای دکور شما به هم نخورد.اگر دقت کرده باشید در بسیاری از محافل و میهمانی ها که از این شمع استفاده میشود، در پایان تمامی شمع ها شره کرده و علاوه بر کثیفی به بار آورده، شکل زیبای دکور را از بین می برد.اما شمع ایمپریال اشک نمی دهد به زیبایی هرچه بیشتر دکور شما می افزاید و جای نگرانی برای به وجود آمدن آلودگی وجود ندارد.شمع قلمی ایمپریال در عین حال که اشک نداشته دود هم ندارد. این باعث می شود که اگر بخواهید از چندین شمع در محیط استفاده کنید و میهمان هایتان از وجود دود اذیت نشوند.البته لازم به ذکر است که 3 رنگ طوسی یاسی و سبز وردین دارای اشک هستند.همچنین توجه داشته باشید که اگر شمع وقتی روشن است در مقابل جریان مستقیم باد قرار گیرد، اشک می دهد.

خرید شمع قلمی ۵۰ سانت قرمز از برند شمع ایمپریال
شمع قلمی ایمپریال
خرید شمع قلمی آبی روشن از برند شمع ایمپریال
خرید شمع قلمی صورتی کمرنگ از برند شمع ایمپریال