خرید شمع استوانه ای متالیک رنگ سبز پررنگ از برند شمع ایمپریال

شمع استوانه ای متالیک

در دو مدل سه رنگ و تک رنگ

قطر شمع ها : 6/5 سانت
ارتفاع : 
6 سانت: با 20 ساعت زمان سوخت
10سانت: با 60 ساعت زمان سوخت
15سانت: با 100 ساعت زمان سوخت

 

شمع استوانه ای متالیک تک رنگ

شمع استوانه ای متالیک سه رنگ

شمع مدل استوانه ای ایمپریال
رنگ های متالیک (براق)

از ترکیب رنگ های ساده و اکلیل دار رنگ های متالیک ساخته می شوند که این رنگ ها نور را انعکاس می دهند و براق هستند.
یکی از مدل های شمع استوانه ای ایمپریال، شمع استوانه ای در رنگ های متالیک است. شمع متالیک ایمپریال دارای 12 رنگ است و هرکدام 3 سایز دارند. اگر طرفدار رنگ های متالیک و براق هستید، هر رنگی که دوست داشته باشید را می توانید در رنگبندی شمع متالیک ایمپریال پیدا کنید و یک ست شمع استوانه ای 3 سایزه با رنگی زیبا را به دکور منزل یا تزئینات مورد نظر خود اضافه کنید.

تزئینات زیبا و دکوری چشم نواز

براق بودن این شمع ها جلوه خاصی به دکور و تزئینات می دهد و باعث می شود حضور شمع در دکور به چشم بیاید. همچنین، براق بودن این شمع ها بسیار نشاط آور و انرژی دهنده است. پس میتوانید با استفاده از شمع استوانه ای متالیک در ویترین منزل خود، زیبایی منزل خود را چندین برابر کنید.
این مدل برای تزئین مراسم های خاص و با شکوه بسیار مناسب است و به زیباتر شدن تزیینات شما کمک می کند. بدین صورت که با توجه به نوع مراسم و دکور مخصوص به آن، یک یا چند رنگ از استوانه ای متالیک را انتخاب کرده و کافیست این 3 سایز را در جای مناسبی قرار دهید و  زیبایی آن را مشاهده کنید.

خرید شمع استوانه ای متالیک طلایی رنگ از برند شمع ایمپریال
خرید شمع صورتی متالیک از برند شمع ایمپریال

رنگ های زیبا و متنوع شمع متالیک

همانطور که گفته شد، شمع متالیک ایمپریال دارای ۱۲ رنگ براق، زیبا و خاص است که در آن ها چندین رنگ شاخص وجود دارد که بسیار پرطرفدار بوده و دارای خواص بسیار مفیدی در زمینه روانشناسی رنگ ها هستند.

دو رنگ طلایی و سیلور، رنگ هایی متضاد یکدیگر که بسیار پر طرفدار هستند و کنار هم قرار دادن آن ها یک ترکیب زیبایی را خلق می کند.
طلایی، رنگی است که در طراحی دکور های زیادی به کار می رود و با رنگ های بسیاری ست می شود. اگر مبلمان و وسایل منزلتان به رنگ کرم است، شمع استوانه ای متالیک طلایی جلوه ی زیبایی به منزلتان می دهد. اگر وسایل منزل و مبلمانتان تم طوسی دارد، شمع متالیک نقره ای برای دکور منزلتان مناسب است.
رنگ های مسی و شکلات داغ نیز از رنگ های خاص و جذاب این مدل هستند که می توانید این دو رنگ را برای تزئینات کنار هم قرار دهید.

خرید شمع بنفش متالیک از برند شمع ایمپریال

مشخصات

شمع متالیک ایمپریال  دارای ۱۲ رنگ براق است. هر رنگ شامل ۳ سایز شمع استوانه ای با قطر ۷ سانتیمتر و ارتفاع های ۵ و ۱۰ و ۱۵ سانتیمتر است.

زمان روشنایی هر کدام از سایز ها به ترتیب ۲۰ ساعت، ۶۰ ساعت و ۱۰۰ ساعت است. این میزان زمان روشنایی بالا، به دلیل کیفیت فیتیله و پارافین درجه یک است که شمع ایمپریال برای محصولات خود استفاده می کند و از این جهت شمع ایمپریال رکورد دار زمان سوخت بالا برای شمع های خود در ایران است.

در نتیجه، وجود یک ست شمع استوانه ای متالیک ایمپریال علاوه براینکه زیبایی را به ارمغان می آورد و بسیار چشم‌ نواز است، بسیار با کفیت بوده و مدت زمان بسیار زیادی روشن می ماند. بدون اینکه اشک و دود داشته باشد.

بدون اشک دود

افراد زیادی به شمع های براق علاقه دارند اما چون اکثر شمع های متالیک دودزا هستند از آن ها استفاده نمی کنند.
اما محصولات شمع ایمپریال به دلیل برخورداری از پارافین با کیفیت و فیتیله استاندارد اشک و دود ندارند.

بدین ترتیب، می توانید با خیال راحت شمع مدل متالیک را در منزل خود روشن کنید و از نور و زیبایی حاصل از شعله های آن آرامش گرفته و لذت ببرید. بدون اینکه نگران آلودگی ایجاد شده از دود شمع و شره های آن باشید.

دوست دار همیشگی شما
شمع ایمپریال