شمع استوانه ای متالیک ایمپریال

در 2مدل 3رنگ و تک رنگ

قطر شمع ها : 6/5 سانت
ارتفاع : 
6سانت با 20 ساعت زمان سوخت
10سانت با 60 ساعت زمان سوخت
15سانت با 100 ساعت زمان سوخت

قیمت 

هر ست متالیک 300 هزار تومان 

هزینه ارسال با پست پیشتاز برای خرید بالای 300 هزار تومان رایگان 

هزینه ارسال با پست پیشتاز برای خرید پایین 300 هزار تومان 25 هزار تومان

هزینه ارسال با پیک به عهده مشتری 

ارسال با پیک موتوری فقط برای ساکنین تهران می باشد.

 

اطلاعات ارسال

 

شمع استوانه ای متالیک تک رنگ

شمع استوانه ای متالیک سه رنگ

شمع مدل استوانه ای ایمپریال رنگ های متالیک(براق)

از ترکیب رنگ های ساده و اکلیل دار رنگ های متالیک ساخته می شوند که این رنگ ها نور را انعکاس می دهند و براق هستند.
یکی از مدل های شمع استوانه ای ایمپریال شمع استوانه ای در رنگ های متالیک است . شمع متالیک ایمپریال دارای 12 رنگ است و هرکدام 3 سایز دارند. اگر طرفدار رنگ های متالیک و براق هستید هر رنگی که دوست داشته باشید را می توانید در رنگبندیه شمع متالیک ایمپریال پیدا کنید و یک ست شمع استوانه ای 3 سایزه با رنگی زیبا را به دکور منزل یا تزئینات مورد نظر خود اضافه کنید.

تزئینات زیبا و دکوری چشم نواز

براق بودن این شمع ها جلوه خاصی به دکور و تزئینات می دهد و باعث می شود حضور شمع در دکور به چشم بیاید. همچنین براق بودن این شمع ها بسیار نشاط آور و انرژی دهنده است. پس میتوانید با استفاده از شمع استوانه ای متالیک در ویترین منزل خود زیبایی منزل خود را چندین برابر کنید.
این مدل برای تزئین مراسم های خاص و با شکوه بسیار مناسب است و به زیبا تر شدن محیط کمک می کند. بدین صورت که با توجه به نوع مراسم و دکور مخصوص به آن یک یا چند رنگ های از استوانه ای متالیک را انتخاب کرده و فقط کافیست این 3 سایز را در جای مناسبی قرار دهید و  زیبایی آن را مشاهده کنید.

رنگ های زیبا و متنوع شمع متالیک

همانطور که گفته شد شمع متالیک ایمپریال دارای ۱۲ رنگ براق، زیبا و خاص است که در آن ها چندین رنگ شاخص وجود دارد که پر طرفدار ترین هستند و دارای خواص بسیار مفید در زمینه روانشناسی رنگ ها هستند.

دو رنگ طلایی و سیلور رنگ هایی متضاد یکدیگر که فقط در مدل متالیک هستند و بسیار پر طرفدار هستند و کنار هم قرار دادن آن ها یک ترکیب زیباست.
طلایی رنگی است که در طراحی دکور های زیاده بکار می رود و با رنگ های بسیاری ترکیب های زیبایی بوجود می آورد.
رنگ های مسی وشکلات داغ نیز از رنگ های خاص و جذاب این مدل هستند که می توانید این دو رنگ را برای تزئینات کنار هم قرار دهید.

مشخصات

شمع  متالیک ایمپریال  دارای ۱۲ رنگ براق است. هر رنگ شامل ۳ سایز شمع استوانه ای با قطر ۷ سانتیمتر و ارتفاع های ۵ و ۱۰ و ۱۵ سانتیمتر است.

زمان روشنایی هر کدام از سایز ها به  ترتیب ۲۰ ساعت، ۶۰ ساعت و ۱۰۰ ساعت است. این میزان زمان روشنایی بالا به دلیل کیفیت فیتیله و پارافین درجه یکی است که شمع ایمپریال برای محصولات خود استفاده می کند و از این جهت شمع ایمپریال رکورد دار زمان  سوخت بالا برای شمع های خود در ایران است.

در نتیجه وجود یک ست شمع استوانه ای متالیک ایمپریال علاوه براینکه زیبایی را به ارمغان می آورد و بسیار چشم‌ نواز است بسیار با کفیت بوده و مدت زمان بسیار زیادی روشن می ماند بدون اینکه اشک و دود داشته باشد.

بدون اشک دود

افراد زیادی به شمع های براق علاقه دارند اما چون اکثر شمع های متالیک دودزا هستند از آن ها استفاده نمی کنند.

اما محصولات شمع ایمپریال به دلیل برخورداری از پارافین با کیفیت و فیتیله استاندارد اشک و دود ندارند.

بدین ترتیب می توانبد با خیال راحت شمع  مدل متالیک را در منزل خود روشن کنید و از نور و زیبایی حاصل از شعله های آن آرامش گرفته و لذت ببرید. بدون اینکه نگران آلودگی ایجاد شده از دود شمع و شره های آن باشید.

پیج اینستاگرام

برای اطلاع از فروش های ویزه و آفر ها و محصولات جدید اینستاگرام شمع ایمپریال را دنبال کنید.

برای ورود کلیک کنید