خرید شمع استوانه ای قرمز برای تزیین سفره شب عید و شب یلدا

شمع استوانه ای مرمریت

مشخصات فنی

شمع های استوانه ای مرمریت در 18 رنگ موجود هستند.
قطر شمع ها 6/5 سانتیمتر است.
ارتفاع شمع ها عبارت است از:
6 سانت: زمان سوخت 20 ساعت
10 سانت: زمان سوخت60 ساعت
15 سانت: زمان سوخت 100 ساعت

رنگ های به کار برده شده در شمع استوانه ای مرمریت دست ساز است. به همین دلیل، امکان این وجود دارد که رنگ مورد پسند شما از عکسی که می بینید کمی تیره تر یا روشن تر باشد.

شمع های مرمریت فقط به صورت ست سه تایی فروخته می شوند و به صورت تک سایز به فروش نمی رسند.

 

شمع استوانه ای مرمریت
یکی از خاص ترین و زیبا ترین مدل های شمع استوانه ای است.
هنر به کار برده شده در این شمع باعث زیبایی و محبوبیت ویژه آن شده است.
همانطور که می دانید رنگ های به کار برده شده در شمع استوانه ای مرمریت، دست ساز است و هر کدام از رنگ ها  از ترکیب چند رنگ به وجود می آیند.
همانطور گفته شد، شمع های مرمریت ایمپریال کار دست هستند. به همین دلیل، این امکان وجود دارد که هر یک از رنگ ها کمی تیره تر یا کمی روشن تر از عکسشان شود.
همچنین به دلیل آن که این شمع ها با دست ارّه می شوند، ارتفاع استوانه ای های مرمریت ممکن است 1 سانتیمتر کوتاه تر یا بلندتر از اندازه ی گفته شده باشد.

شمع استوانه ای صورتی از برند شمع ایمپریال
خرید شمع مرمریت کرم رنگ از برند شمع ایمپریال
شمع استوانه ای مرمریت زرد

رنگ بندی متنوع
این شمع زیبا دارای 18 رنگ متنوع و متفاوت است که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند و می توان گفت برای هر سلیقه ای یک رنگ خاص وجود دارد .

رنگ های آبنباتی مثل آبنبات قرمز و یا آبنبات نارنجی، خاطرات کودکی را به یادمان می آورند و رنگ های شاد و بسیار انرژی بخشی هستند.

شمع های رنگین کمانی یک رویداد زیبا در طبیعت را نمایان می کند. با داشتن هر کدام از مرمریت های رنگین کمانی نمادی از این پدیده زیبا را در منزل خود می توانید مشاهده کنید و حس خوبی را از آن بگیرید.
شمع کهکشان شب که نماد تیرگی آسمان است، در کنار شمع ماه روشن یک تضاد زیبا را به وجود می آورد و این مفهوم را بیان می کند که در دل تاریکی شب، وجود یک ماه زیبا، نماد روشنایی و امید است.

بدین ترتیب، شما به راحتی می توانید هر رنگی که مد نظرتان است را در شمع های مرمریت پیدا کنید و از آن لذت ببرید.

شمع رنگین‌ کمانی
شمع مدل مرمریت که دارای 3 سایز است، 4 رنگ رنگین کمانی دارد. هر کدام از شمع های رنگین کمانی نماد یک فصل از سال است و با دیدن هر کدام، حضور یک فصل از سال را کنار خود حس می کنید و دیدن آن شمع حس آن فصل را در شما القا می کند. به دلیل وجود این 4 رنگ، شمع مرمریت به شمع رنگین کمانی نیز معروف است.

هر کدام از رنگ های شمع مرمریت، جلوه خاص و با شکوهی را به دکور منزل می دهند و وجود آن ها در خانه، باعث ایجاد روحیه و انرژی مضاعف برای افراد می شود.

در شمع های رنگین کمانی، چند رنگ باهم ترکیب می شوند تا روی شمع ها قرار گیرند. این موضوع باعث می شود که هنگام برش، جا به جایی در ترتیب رنگ ها صورت گیرد.
به طور مثال، در شمع مرمریت رنگین کمان بهاری، رنگ های بنفش، صورتی، نارنجی و آبی روشن قرار دارد.
حال ممکن است این رنگ ها به همان ترتیبی که در عکس مشاهده می کنید برایتان تولید نشود و یکی بالاتر و دیگری پایین تر باشد.
پس این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است شمع رنگین کمانی ای که سفارش می دهید، به لحاظ ترتیب رنگ ها همان چیزی که در عکس مشاهده می کنید نباشد.

شمع استوانه ای مرمریت رنگین کمانی
شمع استوانه ای مرمریت قرمز
شمع استوانه ای مرمریت صورتی
شمع استوانه ای مرمریت طوسی

مشخصات
شمع  مرمریت ایمپریال دارای 3 سایز با ارتفاع های ۱۵، ۱۰ و ۷ سانتیمتر و با قطر یکسان 7 سانتی متری است.
اما همانطور که گفته شد، ممکن است هنگام برش شمع، سایز ها 1 یا 2 سانت کوتاه و بلند شوند.

کیفیت بسیار بالای این شمع ها، باعث می شود ساعت روشنایی بسیار بالایی داشته باشند.
به این صورت که سایز ارتفاع 7 سانت، ۲۰ ساعت بدون وقفه روشن می ماند.
سایز 11 سانت ۶۰ ساعت روشن می ماند و سایز 15 سانت 80 ساعت روشن می ماند که این ساعت های سوخت، توسط تیم شمع ایمپریال اندازه گیری شده اند.

به دوستان خود هدیه دهید
به دلیل کیفیت بالا، خاص بودن و زیبایی این شمع، هر کسی دوست دارد یک ست از این مدل را در منزل خود و در کنار آن یک دکوری زیبا داشته باشد که هم باعث ایجاد انرژی بیشتر می شود و هم لحظاتی مانند یک عصرانه دلچسب با حضور خانواده را لذت بخش تر می کند.
در نتیجه، این شمع استوانه ای می تواند هدیه ای بسیار زیبا و مناسب باشد و باعث خوشحالی عزیزانتان شود.
این هدیه می تواند به هر مناسبتی داده شود. برای خوشحال کردن مادرتان در روز مادر و یا در روز عشق به همسرتان و کسی که دوستش دارید یا حتی تولد دوستانتان، این هدیه می تواند بسیار خوشحال کننده باشد.

شمع استوانه ای مرمریت نسکافه شیرین
خرید شمع استوانه ای مرمریت زرد از برند شمع ایمپریال
شمع استوانه ای مرمریت رنگین کمان زمستان

زمان ارسال

روند تولید این محصول به گونه ای است که بخشی از کار های تولید باید به صورت دستی انجام شود و نیاز به دقت و صرف وقت دارد.
همچنین چون بعضی از شمع ها نیز دارای رنگ های ترکیبی خاص هستند، تولید این گونه رنگ ها نیز نیازمند دقت است که باعث می شود تولید این محصول نسبت به بقیه ی محصولات زمان بیشتری بخواهد.

در نتیجه، هنگام سفارش این محصول، مدت زمانی که برای ارسال گفته شده را در نظر گرفته و با توجه به آن زمان بندی کنید.
ارسال این محصول با پست رایگان است اما برای ساکنین تهران ارسال با پیک موتوری هم امکان پذیر است که اگر بخواهید زودتر شمعتان به دستتان برسد میتوانید از این روش حمل و نقل استفاده کنید.
هزینه ارسال با پیک موتوری به عهده شما مشتری عزیز می باشد. این هزینه، با توجه به آدرس و زمان ارسال تعیین شده و توسط پیک در محل، از شما دریافت می شود.

 

شمع مرمریت ایمپریال بنفش باربی

به وسیله ی این شمع 3 سایز، می توانید هر مکانی را زیباتر کنید و تزئینات زیبایی را به وجود آورید
شمع  مرمریت به دکورتان رنگ و لعابی شاداب و زیبا می دهد. این رنگ آمیزی زیبا، به خصوص برای جشن ها و مهمانی های شاد بسیار مناسب است.
شما با استفاده از این شمع و در کنار آن مدل های دیگر شمع ایمپریال، می توانید یک دکور زیبا برای هر مناسبتی بچینید و از آن لذت ببرید.

برای چیدن سفره زیبای عقد می توانید از این شمع خاص استفاده کنید.
برای تزئینات مراسمی مثل تولد، با توجه به این که تنوع رنگبندی شمع مرمریت ایمپریال بسیار بالاست، با هر تم و دیزاینی می توانید یک شمع مرمریت که با رنگ تم تولدتان ست می شود را استفاده کنید.

برای تزئینات مناسبت هایی چون شب یلدا و سفره هفت سین عید نوروز، با استفاده از این شمع، خصوصا شمع های رنگین کمانی، می توانید تزئیناتی خاص و به یاد ماندنی داشته باشید.