شمع لیوانی عطری ایمپریال

 

 • زمان سوخت این محصول 19 ساعت می باشد
 • قطر شمع ها 5/5 و ارتفاعشان 7 سانت می باشد
 •  اسانس موجود دریک شمع لیوانی عطری ایمپریال فضایی به اندازه یک اتاق کوچک را معطر میکند و اگر میخواهید رایحه شمع در کل فضای خانه بپیچد باید از تعداد بیشتری استفاده کنید.
 • این محصول دارای 11 رایحه متنوع و خوشبو است و قیمت هر عدد 50 هزار تومان می باشد.
 • ارسال خرید بالای 300 هزار تومان با پست پیشتاز رایگان.
  ارسال خرید پایین 300 هزار تومان از طریق پست پیشتاز با هزینه ثابت 25 هزارتومان.
  هزیه ارسال با پیک موتوری به عهده مشتری
  ارسال با پیک موتوری فقط برای ساکنین تهران می باشد.
  اطلاعات حمل و نقل

شمع لیوانی عطری ایمپریال

یکی دیگر از محصولات شمع ایمپریال که بسیار محبوب و با کیفیت است شمع لیوانی عطری می باشد.

شمع لیوانی عطری ایمپریال در 11 رایحه متنوع تولید می شود. شما می توانید مطابق با سلیقه ی خود که به کدام دسته از رایحه ها علاقه دارید انتخاب خوبی داشته باشید و در هر لحظه با رایحه ای خوشبو که می تواند برای شما حسی دلنشین را به ارمغان بیاورد همراه باشید.

شمع شات عطری ایمپریال زمان سوختش 20 ساعت می باشد.
زمان سوخت بالای این شمع ها بدلیل این است که کیفیت فیتیله و پارافینی که در شمع های ایمپریال بکار می رود درجه یک می باشد.
از این نظر ایمپریال تولید کننده با کیفیت ترین  شمع شات عطری در کشور می باشد.

کاربرد و استفاده از شمع لیوانی عطری ایمپریال

شما می توانید با استفاده از این شمع تمامی انرژی های منفی را از خود دور کنید و با رایحه خوشبویی که دارد در فضایی دلپذیر کار های روزمره خورا انجام دهید .

با ترکیب چند رنگ مختلف از شمع شات عطری میتوانید یک نمای زیبا را در منزل خود بوجود آورید.
یا با استفاده از چند شمع شات عطری از یک رایحه که باب میلتان است و از عطر آن حس خوبی می گیرید کل محیط خانه را با بوی آن معطر کرده و لذت ببرید.

شمع لیوانی عطری ایمپریال
شمع لیوانی عطری ایمپریال

شمع عطری در منزل

زمانی که می خواهید یک مهمانی در منزلتان یا هر مکان دیگری به هر مناسبتی برگذار کنید که در آن دوستان، آشنایان و نزدیکانتان حضور دارند، شمامی توانید با روشن کردن چند شمع لیوانی خوشبو آن محیط را تزئین کنید و برای یک مهمانی شیک و زیبا پذیرای عزیزانتان باشید.
و به این طریق می توانید باعث خوشحالی و شادابی آن جمع شوید.

از سوی دیگر به این فکر کنید که منزل شما هر چقدر زیباتر و خوشبوتر باشد نشان دهنده این است که شما شخصیتی منظم دارید و انسانی با سلیقه هستید که این در ذهن اطرافیانتان خواهد ماند.

در نتیجه وقتی شما فظای منزلتان را با یک شمع لیوانی عطری معطر و زیبا نگهداری می کنید هم به خودتان احترام گذاشته اید هم به اطرافیانتان و به این صورت از زندگی لذت بیشتری خواهید برد.

از دیگر خوبی های شمع لیوانی این است که به شمعدان نیازی ندارد و براحتی در هر کجای منزل که دوست داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. همچنین میتوانید در حالی که شمع روشن است براحتی آن را برداشته و همراه خود به هرجایی که دوست دارید ببرید.

شمع لیوانی عطری ایمپریال
شمع لیوانی عطری ایمپریال

شمع لیوانی عطری برای استفاده شخصی

اگر در جایی که حضور دارید یک رایحه دلنشین همراهتان باشد علاوه بر این که لذت می برید به یک انسان متشخص نیز تبدیل می شوید.

زیرا بوی خوبی که عطر آن در محیط پخش می شود. باعث می شود دیگران نیز از ورود به آن مکان شاداب شوند و این شادابی را از شما هدیه بگیرند.

پس می توانید با روشن کردن یک شمع لیوانی کوچک حس حال خوب را همه جا همراه خود بیاوررید.

بطور مثال اگر اتاقی که مخصوص شماست و ساعات زیادی در آن مشغول انجام کار های روزمره خود هستید یا دفتر کارتان یا هر مکان دیگری که به شما تعلق دارد همیشه در آن رایحه ای دل انگیز و خوشبو وجود داشته باشد.
علاوه بر این که شما با حوصله و نشاط بیشتری به کارهایتان می پردازید.

اگر فردی هم وارد اتاقتان شود از شمع روشن داخل اتاق انرژی گرفته و بدلیل بوی خوبی که اتاقتان میدهد از حضور در آن محیط لذت می برد و شما در ذهن او بعنوان یک انسان با شخصیت خواهید ماند.

 

با استفاده از شمع لیوانی عطری ایمپریال مهمانی و مجالس خود را تزئین کنید

شمع های لیوانی عطری برای تزئینات مجالس مجلل بسیار مناسب و شیک است.

برای یک مجلس عروسی یا نامزدی می توانید این شات های معطر را سر میز مهمانان به تعداد دلخواه و به رنگی که متناسب با دکور مجلستان است بچینید.

بدین صورت علاوه بر ابن که زیبایی مجلستان چند برابر می شود با روشن کرد شمع ها کل فضای جشنتان خوشبو می شود.

همچنین می توانید شمع لیوانی را در چیدمان سفره عقد بکار ببرید. رایحه های وانیل و ارکیده با رنگ سفیدی که دارند برای این منظور مناسب هستند.

در یک جشن تولد می توانید بر روی میزی که کیکتان را قرار میدهید در کنارش چند شمع لیوانی عطری روشن کرده و زیبایی میزتان را دو چندان کنید.
در قسمتی که مربوط به تزئینات جشنتان است با گذاشتن چند شمع لیوانی عطری به رنگی که متناسب با تم تولدتان می باشد زیبایی تزئیناتتان چشم نواز تر و پر انرژی تر می شود.

شمع لیوانی عطری ایمپریال
شمع لیوانی عطری ایمپریال

رایحه درمانی با شمع لیوانی عطری

رایحه درمانی یا آروماتراپی به معنای درمان با بوی خوش است.

آروما تراپی که برای درمان برخی بیماری های روحی روانی، ایجاد برخی احساسات و رسیدن به حالات خوب استفاده می شود شاخه ای از طب گیاهی است.
در این زمینه اسانس ها و رایحه های خوشبو بسیار موثر هستند.
رایحه ها پیغام هایی به مغز می رسانند که بر جسم و روح تاثیر می گذارد.

بدین صورت که گیرنده های عصبی حس بویای را تحریک کرده و به بهبود تنفس، استرس و ضربان قلب  کمک می کند.

شمع برای استفاده در رایحه درمانی بسیار کاربرد دارد اما از شمع های با پارافین معمولی یا شمع هایی که هنگام سوختن مواد سمی تولید می کنند نمیتوان استفاده کرد.

شمع های ایمپریال بدلیل برخورداری از بهترین کیفیت پارافین برای استفاده در رایحه درمانی بهترین انتخاب می باشند.

با روشن کردن هریک از شمع شات عطری ایمپریال می توانید از خواص رایحه آن برای رایحه درمانی برخوردار شوید.

رایحه موجود در هر یک از شمع عطری ها ویژگی ها و خاصیت های خاص خود را دارد.

می توانید چند شمع شات عطری با رایحه های مختلف روشن کرده و از خواص آن ها بهره مند شوید. معمولا در رایحه درمانی از ترکیب چند اسانس استفاده می کنند.

بطور مثال رایحه های لیمو و گل لوندر (اسطوخدوس) برای کاهش استرس، عصبانیت، افزایش انرژی، درمان افسردگی موثر است.

قهوه ، توت فرنگی و وانیل برای بهبود حافظه تمرکز و درمان آلزایمر استفاده می شود.

رایحه گرم و تند دارچین به افزایش انرژی و افزایش نشاط و روحیه کمک می کند.

در مجموع کلیه رایحه های شمع عطری های ایمپریال باعث ایجاد روحیه نشاط و حس حال خوب در شما می شود.
شما می توانید خواص مربوط به هر رایحه را در توضیحات مربوط به هر محصول بخوانید و از هر کدام که خوشتان آمد برای خودتون و عزیزانتون استفاده کنید.

شمع لیوانی عطری ایمپریال
شمع لیوانی عطری ایمپریال

شمع لیوانی عطری و ثبت خاطرات

اینگونه بیان می شود که وجود رایحه و عطر در فضایی که شما در آن هستید می تواند در حافظه شما بسیار تاثیرگذار باشد.

این موضوع به این دلیل است که دستگاه بویایی انسان به مرکز مدیریت حافظه و هیجانات متصل است که می تواند پیغام هایی را برای مغز ارسال کند.

تحقیقات بسیاری وجود دارند که همگی به بیان این موضوع می پردازند که وجود یک رایحه باعث می شود لحضات و خاطراتی که برای شما اتفاق می افتد در ذهنتان بماند.

بدین صورت که اگر در زمان و مکانی دیگر وجود داشته باشید و آنجا رایحه ای که برای شما آشناست را استشمام کنید تمامی خاطراتی که قبلا در جایی که این رایحه را حس کردید برایتان یاداوری می شود و شما را به آن لحظات می برد . درست مثل یک موسیقی زیبا که به آن علاقه دارید در یک دوره خیلی برایتان خاطره ساز بوده و بعد از چند سال که آنرا دوباره می شنوید آن لحظات و خاطرات گذشته را برایتان زنده می شود.

این یعنی یک رایحه میتواند همانند یک دفتر خاطرات برای شما باشد. به این صورت که وقتی شما در لحظه حال حاضر لحظاتی را با وجود یک رایحه میگذرانید سال ها بعد وقتی دوباره به آن می رسید تمام خاطرات گذشته برایتان مرور میشود.

در نتیجه شما می توانید در هر محیطی که هستید با روشن کردن یک شمع عطری با رایحه ای که دوست دارید علاوه بر این که از تاثیزات بسیار زیاد یک شمع بهره مند میشوید یک محیط خوشبو را برای خود و نزدیکانتان داشته باشید که تمام خاطرات خوبتان را برایتان ثبت میکند.

همانطور که گفته شد شمع لیوانی عطری ایمپریال می تواند کاربرد زیادی در هر زمان و مکان داشته باشد و در لحضات خوب، شاد و در خاطراتتان کنارتان باشد و با بوی خوبی که به زندگیتان می دهد همیشه از آن لذت ببرید.

شمع لیوانی عطری ایمپریال
شمع لیوانی عطری ایمپریال

 

پیج اینستاگرام

برای اطلاع از فروش های ویژه و آفر ها و محصولات جدید اینستاگرام شمع ایمپریال را دنبال کنید.

برای ورود کلیک کنید