اطلاعات کامل و روش های ارسال مرسوله های خریداری شده از شمع ایمپریال و سوالات متداول

بسیاری از سوالاتی که برای مشتریان عزیز پیش می آید و از پشیبانی شمع ایمپریال پرسیده می شود در رابطه با چگونگی ارسال بسته های خریداری شده مشتریان و زمان رسیدن بسهت به مقصد می باشد که ما در این صفحه می خواهیم بطور کامل این موضوع را توضیح داده و به سوالات پر تکرار مشتریان پاسخ دهیم.

روش های ارسال:

تمامی بسته های شمع ایمپریال به 2 روش ارسال با پست و پیشتاز و پیک موتوری ارسال می شوند که ارسال با پیک موتوری فقط برای ساکنین شهر تهران بوده و برای شهر ها و استان های دیگر ارسال با روش پست پیشتاز است.

چگونگی ارسال با پیک موتوری:

از آنجایی که ارسال با پیک موتوری فقط برای ساکنین تهران می باشد در نتیجه برای این که روش ارسال مرسوله خود را پیک موتوری انتخاب کنید می بایست پس از آن که محصولات مورد علاقه خود را به سبد خرید خود اضافه کردین به صفحه تسویه حساب رفته و شهر و استان خود را انتخاب کنید و اگر شهر و استانتان تهران باشد گزینه ارسال با پیک موتوری برایتان فعال می شود و می توانید این روش را انتخاب کنید.

زمان ارسال بسته ها:

  • ارسال با پیک موتوری فقط برای ساکنین تهران می باشد.
  • ارسال یک روز پس از ثبت سفارش:
    زمان رسیدن بسته به مقصد :
    با پست پیشتاز بین 4 تا 7 روز بعد
    با پیک  موتوری یک روز بعد

تمامی بسته های خریداری شده توسط مشتریان تا حداکثر یک روز پس از خرید و واریز وجه مشتری تحویل پست داده شده و یا با پیک ارسال می شوند.

زمان رسیدن مرسوله به مقصد:

پست پیشتاز: اگر روش ارسال خود را پست پیشتاز انتخاب کرده باشین تا حداکثر 24 ساعت تحویل پست داده شده و پس از بازه زمانی 4 الی 7 روز به مقصد میرسد.

پیک موتوری : ساکنین تهران در صورتی که روش ارسال خود را پیک موتوری انتخاب کنند، همان روز یا فردای روزی که سفارش را ثبت کنند سفارش به مقصد می رسد.

شکستگی یا آسیب دیدگی محصول خریداری شده:

در صورتی که هر یک از محصولات خریداری شده قبل از رسیدن به مقصد دچار شکستگی یا آسیب دیدگی شوند.

پس از رسیدن بسته از شمع های شکسته یا آسیب دیده عکس گرفته و از طریق دایرکت اینستاگرام یا واتس اپ سایت ارسال نمایید تا بررسی شود و مجددا برایتان ارسال گردد.